Rodzaje wsparcia dla firm z Wielkopolski Wschodniej

Firmy z terenu Wielkopolski Wschodniej, działające w branżach:
- odnawialne źródła energii i nowoczesne technologie energetyczne (branża OZE),
- turystyka (branża turystyczna),
- biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów (branża spożywcza),
- wnętrza przyszłości (przemysł wytwórczy),
- przemysł jutra (przemysł metalowy i elektryczny),
- wyspecjalizowane procesy logistyczne (branża logistyczna),
- rozwój oparty na ICT (branża ICT - technologie informacyjno-komunikacyjne),
- nowoczesne technologie medyczne (branża medyczna)
będą mogły w latach 2021 - 2022 skorzystać z następującego wsparcia w ramach projektu Wielkopolska Dolina Energii:
1. Udział w charakterze wystawcy w organizowanych przez Miasto Konin Targach Odnawialnych Źródeł Energii - "Nowa Energia w Regionie" (targi są planowane w 2021 i 2022 r.).
2. Udział w międzynarodowych imprezach targowych za granicą (wyjazdy na targi są planowane w 2021 r. - 2 wyjazdy i w 2022 r. - 1 wyjazd).
3. Udział w misjach przyjazdowych przedstawicieli zagranicznych podmiotów i/lub ekspertów w Wielkopolsce Wschodniej (planowane są jeszcze 4 misje w roku 2021 i 2022).
4. Możliwość skorzystania z usług ekspercko-doradczych w zakresie internacjonalizacji w Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie.
5. Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych wydarzeniach gospodarczych: forach gospodarczych, spotkaniach roboczych, targach, czy wizytach studyjnych w zagranicznych firmach.
6. Możliwość zamieszczania informacji istotnych dla Wielkopolskiej Doliny Energii i rozwoju regionu zgodnego ze specjalizacjami subregionalnymi na dedykowanej stronie internetowej www.wde.org.pl.
7. Możliwość korzystania z bazy ofert inwestycyjnych Wielkopolskiej Doliny Energii - www.wde.org.pl/baza-ofert.
8. Uczestnictwo w konferencjach, spotkaniach, wydarzeniach informacyjno-promocyjnych nt. marki Wielkopolska Dolina Energii i transformacji energetycznej regionu.
9. Możliwość korzystania z marki Wielkopolska Dolina Energii w promocji swojej oferty na rynku krajowym i zagranicznym.
Firmy zainteresowane dodatkowymi informacjami nt. planowanych wydarzeń w ramach projektu „Budowa i promocja marki Wielkopolska Dolina Energii” zapraszamy do kontaktu:
Wielkopolska Dolina Energii
Biuro Obsługi Inwestora,
Wydział Obsługi Inwestora Urząd Miejski
Pl. Wolności 1,
62-500 Konin
telefon: +48 63 240-12-34
e-mail: info@wde.org.pl lub magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie
ul. Zakładowa 4,
62-510 Konin
tel. +48 63 245 30 95
e-mail: arr@arrkonin.org.pl
Pozostałe aktualności
29.07.2022 Zaproszenie do udziału w polsko-włoskiej misji gospodarczej

13.06.2022 Podsumowanie misji gospodarczej „Przyszłość regionu w kontekście procesu sprawiedliwej transformacji”

09.06.2022 Misja gospodarcza w Koninie
