Zaproszenie na Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Kolejna okazja do spotkania się, po raz drugi w Koninie, na Targach Odnawialnych Źródeł Energii pn. „Nowa Energia w Regionie”. Termin wydarzenia to 11 - 12 października.

Targi mają charakter międzynarodowy. Organizatorzy przewidują udział minimum 30 wystawców - przedsiębiorców z branży OZE, w tym: 10 z zagranicy, 15 z obszaru Wielkopolskiej Doliny Energii – związku samorządów z terenu Wielkopolski Wschodniej, 5 wystawców – to instytucje otoczenia biznesu.  

Celem targów jest przede wszystkim przedstawienie nowoczesnych technologii
w obszarze czystej i zielonej energii, zaprezentowanie produktów i ekonomicznych rozwiązań jak oszczędzić koszty energii, zdobycie wiedzy na temat oferty finansowania projektów inwestycyjnych oraz programów dotacyjnych, innowacyjnych form eko spalania i co najważniejsze nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, krajowych i zagranicznych.

Dla wystawców z terenu Wielkopolskiej Doliny Energii, przygotowano konkurs - Lider OZE w Wielkopolskiej Dolinie Energii, realizowany przy współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Koninie, wręczenie nagrody i wyróżnień odbędzie się
w drugim dniu na zakończenie wydarzenia.

Targi odbędą się budynku Akademii Nauk Stosowanych w Koninie przy ul. Przyjaźni 1. Informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.wde.org.pl  , można je też uzyskać, dzwoniąc do Wydziału Obsługi Inwestora tel. 63 240 12 34.

Zwiedzający mogą zgłaszać chęć udziału telefonicznie - 63 24 01 234 lub elektronicznie na adres: izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl lub magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl  

Organizator: Miasto Konin w ramach projektu pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii”, Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.